Světaznalec.cz - dovolená, studium a práce v zahraničí Světaznalec.cz - dovolená, studium a práce v zahraničí
Menu
Světaznalec

Zažijte mezinárodní dobrovolnický workcamp v pivovaru na Plzeňsku!

26. 7. 2017 aktualizováno

Nemusíte cestovat za hranice, abyste mohli změnit svět! Začněte s námi na Plzeňsku!
V období 22.8. – 2.9.2017 pořádáme mezinárodní dobrovolnický workcamp na pomoc organizaci Propolis. Tahle neziskovka stojí za úspěšně vybudovaným sociálním podnikem Pivovar Chříč, kde zaměstnává např. i lidi se znevýhodněním, a dále pořádá kulturní akce a přispívá rozvoji místní komunity.

Skupina okolo 10 dobrovolníků z Čech i ze zahraničí v Propolisu pomůže zejména s přípravou otevření školy a letního festivalu Křičfest a terénními úpravami.

Láká vás poznávání nových lidí z celého světa, zajímavých neziskových organizací, nebo manuální práce, která má smysl, a při které se člověk něco nového naučí a posune sám sebe?

Neváhejte se přihlásit! Věková hranice je 15+. Veškeré praktické detaily, týkající se ubytování, stravování, přihlášky, poplatku apod. najdete také na našich webových stránkách.

Workcampy v České republice jsou navíc levné a snadno dostupné, takže i tento projekt je ideální příležitostí spojit ještě letos příjemné s užitečným a strávit dva týdny na místě, které Vám navždycky přiroste k srdci.

Těšíme se na Vaše přihlášky

Markéta za Tamjdem

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Zatím nikdo neohodnotil, buďte první.

Autor článku

Tamjdem
Tamjdem

Jsme nezisková organizace Tamjdem, o.p.s. V rámci našich dobrovolnických projektů vám nabízíme příležitost poznat zajímavé neziskovky v ČR a ve světě a na chvíli se vlastní fyzickou prací zapojit do jejich činnosti. Pomáháme těmto neziskovým organizacím a veřejně prospěšným projektům v rozvoji a naplňování jejich vizí. Věříme, že dobrovolnictví přináší výjimečné možnosti získat cenné životní zkušenosti, dovednosti i nové přátele. V České republice organizujeme tzv. Víkendovky – víkendové výjezdy na pomoc neziskovkám, kde potkáte i cizince; a workcampy – až dvoutýdenní projekty pro mezinárodní skupinu dobrovolníků. Do zahraničí na workcampy vysíláme ty, kterým je doma těsno.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář