Světaznalec.cz - dovolená, studium a práce v zahraničí Světaznalec.cz - dovolená, studium a práce v zahraničí
Menu
Světaznalec

Spuštěn nový web o zkušenostech ze zahraničí Světaznalec.cz

Vítejte na internetových stránkách nového projektu Světaznalec! Tento web slouží všem milovníkům cestování, poznávání jiných zemí a kultur. Nejedná se v první řadě o cestovatelský web, ale portál zaměřený na studium, stáže, dobrovolnictví či zaměstnání v zahraničí. Přinášet Vám budeme jak aktuální informace, tak i články plné zajímavostí.

Postupně představíme velkou řadu stipendijních programů, o kterých jste možná ani neslyšeli, a které Vám mohou otevřít dveře do celého světa. Chybět nebudou ani rady a zkušenosti těch, kteří již na studijním, pracovním nebo dobrovolnickém programu byli. Nebude se jednat pouze o rady, jak postupovat s žádostí o stipendium, ale i o historky z každodenního života. A přesně to je hlavní přínos tohoto projektu: usnadnit rozhodnutí, zda se do ciziny vydat, jakým způsobem postupovat a na co se těšit.

Na tvorbě webu se proto můžete podílet i Vy. V případě, že jste již nějakou cestu absolvovali a rádi byste se o své zážitky podělili (ať už o ty pozitivní či negativní), napište nám e-mail a my Váš příběh rádi zveřejníme! Prokážete tím laskavost mnoha dalším lidem, kteří stále váhají, jestli se jim vycestovat vyplatí.

Pro ty, kteří v zahraničí stále jsou (ať už jen na pár týdnů, měsíců nebo i let), máme nabídku publikování vlastního blogu, který bude zaměřený na každodenní události a situace v životě Čechů napříč světadíly. Sami uvidíte, kolik kulturních šoků Vás překvapí ještě předtím, než se někam vydáte.

Děkujeme za přízeň, kterou do našeho projektu vkládáte, a doufáme, že naše informace pro Vás budou přínosné.

Váš tým projektu Světaznalec.cz

flags-594607_1280

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Zatím nikdo neohodnotil, buďte první.

Autor článku

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář