Světaznalec.cz - dovolená, studium a práce v zahraničí Světaznalec.cz - dovolená, studium a práce v zahraničí
Menu
Světaznalec

Cestovní kancelář Čedok

Mezi ostatními cestovními kancelářemi má cestovka Čedok své pevné a stabilní zázemí. A není to náhoda – jedná se o nejstarší cestovní kancelář na našem území. Za jakousi zlatou éru považuje roky 1924 – 1938, kdy začala hojně využívat autokarů a letadel. Ve své době byla nemalou konkurencí pro evropské společnosti a dnes je vlastněna polskou CK Itaka.

Cestovní kancelář Čedokširoké portfolio nabízených služeb a zájezdů. To samé platí i o destinacích. V nabídce hotelů se nezapomíná na děti, ale ani na dospělé cestující bez nich. Máte dotaz k zájezdu a nechcete to řešit online? Zajděte na jednu z mnoha poboček v Česku nebo na Slovensku. Na infolinku se ovšem dovoláte každý den. A má i Twitter.

CK Čedok - cestovní kanceláře

Rok vzniku: 1920 | Počet poboček: 42 | Sídlo: Praha

Čedok_mapa všech destinací_Léto 2024

Výběr destinace

Výběr destinace u CK Čedok začíná jednoduchým základním filtrováním, které naleznete na domovské obrazovce. Zadáte termín, požadovanou destinaci a počet osob. Jakmile rozkliknete nabídku destinací, ukáží se vám státy rozdělené do dvou kategorií – oblíbené a abecedně. V oblíbených jsou zcela logicky zastoupeny destinace, do kterých se cestuje nejčastěji.

Kategorie Abecedně obsahuje všechny nabízené destinace srovnané podle abecedního pořádku. Nabízí-li dané místo více regionů k návštěvě, z vyhledávání se to dozvíte. Samotnou nabídku nelze hodnotit jinak než kladně, je opravdu velice rozsáhlá a pozve vás do každého koutu světa. Samozřejmostí jsou i zájezdy po České republice, celkem 19 regionů.

Pokud nemáte vysněnou destinaci, nechte pole nevyplněné, výsledky se zobrazí i bez něj. Nabídka zájezdů je nesmírně pestrá i díky tomu, že můžete vyhledávat zájezdy přímo ze Slovenska nebo z Polska. Při dalším vyhledávání se vám zobrazí pokročilejší možnosti filtrování, např. typ zájezdu, strava, délka pobytu, úroveň hotelu či cena.

Výběr destinace - ck čedok

Výběr dovolené

V této části budeme cestovní kancelář Čedok chválit stejně jako v té předchozí. Protože i výběr samotného typu dovolené a zájezdu je rozsáhlý. Zkrátka se nebojíme říci, že si vybere každý. Webové stránky filtrují pobytové zájezdy, last minute, exotiku, poznávací zájezdy, dovolenou autem, lyžování, okružní plavby, krátkodobé zájezdy k moři či vlakové zájezdy.

Přímo na úvodní stránce dostanete možnost zjistit, kam se nově létá přímým letem, kde letos můžete strávit zimu, jaká destinace je vhodná pro celoroční dovolenou nebo třeba také to, jaké jsou novinky pro poznávací zájezdy na další rok. Tyto se ovšem mění. Stejně tak jako i nabídka last minute a first minute dovolené, která je přehledně vypsána hned pod tím.

Výběr dovolené - ck čedok

Zákaznický servis

V případě jakýchkoliv dotazů se můžete na cestovní kancelář Čedok obracet přes telefonní infolinku. Ta je dostupná každý den od 8 do 21 hodin. Můžete také odebírat newsletter, aby vám nic neuniklo. Cestovní kancelář Čedok má ovšem také profily na Facebooku, Instagramu či Twitteru. Pro operační systémy iOS i Android má navíc připravenou mobilní aplikaci.

Aby toho nebylo málo, můžete cestovní kancelář Čedok navštívit v jedné z jejích poboček. Ty se nacházejí na území České i Slovenské republiky. CK jde naproti všem cestovatelům, což dává najevo skrze již zmiňovanou nabídku i dostupnost zákaznické podpory. Negativní ohlasy se obvykle týkají zejména nabízeného ubytování, které údajně není vždy zcela dostačující.

Zákaznický servis - ck čedok

Cena zájezdu

Cena se zcela logicky odvíjí od destinace, termínu pobytu i jeho délky. Lišit se může také v závislosti na tom, odkud plánujete vyrážet – cestovní kancelář Čedok totiž nabízí odjezdová místa z mnoha českých a slovenských měst (včetně letišť). Podobně jako u dalších cestovek, i u této můžete značně ušetřit při využití nabídek last minute či first minute zájezdů.

Platba za rezervovaný zájezd je možná osobně na pobočkách, případně bankovním převodem. Platit je možné také vouchery nebo poukazy, které vydává sám Čedok. Samozřejmostí je možnost využití zaměstnaneckých benefitů. Lze platit také skrz mobilní aplikaci. V aplikaci získáte i další informace o platbách. Při rezervaci zájezdu se hradí záloha.

Klady
  • Dlouholetá tradice
  • Zájezdy z ČR i ze Slovenska
  • Animační kluby
  • Vlakové zájezdy
Zápory
  • Negativní ohlasy na ubytování

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Celkové hodnocení: 4.6 (10 hlasů)

Autor článku

Adéla Švédová
Adéla Švédová

Už od malička jsem toužila cestovat a mé pocity se nezměnily ani po první cestě do zahraničí. A když jsem odcestovala do Nizozemí za prací, dalo mi to možnost nasát atmosféru dané země jinak než běžný turista. Čím více ale cestuju, tím více si uvědomuju, jak důležité je znát nejdříve svoji rodnou zem. Do cestování dávám své srdce, stejně jako do psaní.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář