Světaznalec.cz - dovolená, studium a práce v zahraničí Světaznalec.cz - dovolená, studium a práce v zahraničí
Menu
>

Adéla Švédová – redaktorka

fotka světaznalec adéla

Cestování bylo mým snem odjakživa. Jako malá jsem s rodinou absolvovala jen krátkodobé výlety po naší zemi, které byly sice krásné, ale cítila jsem, že se potřebuji vydat i dál. A také jsem věděla, že si z cestování chci odnášet více než vzpomínky na pěkná místa a fotografie. Chtěla jsem, aby pro mě cestování bylo zkušeností, která posune moje osobní dovednosti dál, a díky které bude moje duše vzkvétat.

Jedním ze způsobů, jak dosáhnout tohoto cíle, bylo odcestovat do zahraničí za prací. Destinací se pro mě nakonec stalo Nizozemí, které se stalo mým druhým domovem. Celkem jsem zde strávila půl roku a během práce ve skleníku a na poli jsem měla také možnost zjistit, jak se vlastně v zahraničí žije. A i když na to ráda vzpomínám, návrat do vlasti se pro mě nakonec stal nevyhnutelným krokem.

Několikrát jsem do zahraničí odcestovala s cestovní kanceláří, ale spíše patřím mezi cestovatele, kteří se za dobrodružstvím vydávají na vlastní pěst. Ráda bych více pronikla do low-cost cestování. První takovou zkušeností byl můj měsíční pobyt ve Španělsku, kde jsem pomáhala s péčí o olivový sad a odměnou mi byla strava a ubytování u pohostinných osob, které v mém životě zůstaly dodnes.

Svět, ve kterém bych mohla stále jen cestovat, by pro mě byl perfektní, ale možné to není. A tak si v momentech, kdy zrovna necestuji, tyto sny plním alespoň prostřednictvím svých článků. A práce pro Světaznalce mi umožňuje spojit příjemné s užitečným.

Odbornost a zkušenosti:

WordPress
Copywriting
Spolupráce na: ChytrýVýběr.cz, DobráVíla.czTestado.cz

Vzdělání a certifikace:

Fakulta filozofická Západočeské univerzity v Plzni – obor Cizí jazyky pro komerční praxi v kombinaci angličtina a ruština (Bc.)
Obchodní akademie Karlovy Vary – obor Cestovní ruch (maturita)
ECDL a LCCI certifikáty

Zájmy:

Jóga
Pole dance
Cestování
Studium rodného jazyka i cizích jazyků
Několikakilometrové túry v horách i nížinách

Kontakty

[email protected]
Facebook

Kam v září k moři?

Kam v září k moři?

Dovolená v září má nesporné výhody. Pro ty, kteří mají rádi vyhřáté moře a teploty snesitelnější, než jaké nabízí léto, je...
Adéla ŠvédováAdéla Švédová 18.5.2024Celý článek
Nejlepší cestovní agentury

Nejlepší cestovní agentury

Pokud se necítíte na cestování na vlastní pěst, můžete dnes vybírat z nekonečného množství větších i menších cestovních kanceláří. Kromě nich...
Adéla ŠvédováAdéla Švédová 15.5.2024Celý článek