Světaznalec.cz - dovolená, studium a práce v zahraničí Světaznalec.cz - dovolená, studium a práce v zahraničí
Menu
Světaznalec

Cestovní kancelář Fischer

Mezi top 10 cestovních kanceláří na našem trhu bezpochyby patří cestovka Fischer. Nápad na její otevření vznikl v roce 1991, přičemž od roku 1995 nese současný název. Její úspěchy se jí i za těch pár let, co je na trhu, nedají upřít. Během let se spojila s CK NEV-DAMA a Privileq. Prodává zájezdy německé cestovky FTI a její součástí je i zájezdový portál eTravel.cz.

Majitele sdílí také s cestovní kanceláří Exim Tours. To vše díky tomu, že je součástí největší cestovní skupiny ve střední Evropě nazvané DER Touristik. Dává jí to možnost proniknout do mnoha cestovatelských sfér a nabídnout vám jako turistům ty nejlepší služby. To bylo ostatně jejím cílem už od samotného vzniku. Stabilní zázemí láká statisíce cestovatelů.

Cestovní kancelář Fischer - cestovní kanceláře

Rok vzniku: 1991 | Počet poboček: 58 | Sídlo: Praha

Výběr destinace

V nabídce destinací je nespočet států, které můžete navštívit. Bez nadsázky lze říct, že se létá téměř všude. Létá/jezdí se do Ameriky, Afriky, Austrálie, po Evropě i Asii. Pokud využijete nabízející se vyhledávač, můžete destinace filtrovat podle jednotlivých států. Po rozkliknutí se vám zobrazí jednotlivé cíle v těchto státech. Tím se nabídka ještě rozšiřuje.

Můžete zvolit vyhledávání podle oblíbených destinací, nebo si nechat ukázat všechna nabízená místa. Výběr může být chvílemi matoucí, v některých částech se vám neukáže název státu a tak nezbývá, než na něj kliknout. Vybírat můžete také podle toho, jaký typ dopravy preferujete. CK Fischer využívá autobusové i letecké dopravy a vyfiltrovat lze i přímé lety.

Webové stránky umožňují si danou destinaci před výběrem prohlédnout. Pokud zabrousíte do oddílu Destinace, pokusí se vám nabídnout zájezd na míru prostřednictvím otázky o počtu cestujících osob. Tento parametr je ale volitelný. Dané destinace jsou poté rozděleny podle kontinentů. Samostatnou kapitolkou jsou oblíbené destinace, které naleznete hned v úvodu.

Screen Fischer1 - ck fischer

Výběr dovolené

Velikost cestovní kanceláře Fischer jí umožňuje vyjet nejen do méně typických států, ale také nabídnout vám takový typ dovolené, který pro vás bude atraktivní. Převážnou část zájezdů tvoří pobytové, a to nejčastěji k moři. Dále následují poznávací zájezdy, které mohou být různě dlouhé. Nechybí ani zážitková dovolená v podobě plaveb či gastroturistiky.

K nejvyhledávanějším zájezdům přes zimu patří dovolená na lyžích, kterou si také můžete vybrat u cestovní kanceláře Fischer. Samozřejmostí je last minute i first minute dovolená. Tato cestovka je dále oblíbená také díky dětskému klubu Funtazie. Takové zájezdy vás pošlou do resortů pro rodiny s dětmi, kde je pro ně připraven zábavný animační program.

Screen Fischer2 - ck fischer

Zákaznický servis

V zákaznickém servisu se prolíná vše, co jsme vám o CK Fischer už řekli. Je tedy na čase vyzdvihnout telefonickou podporu, která je k dispozici každý den až do 22 hod. Na webu si můžete prohlédnout nabídku nadstandardních služeb, které si lze připlatit. Pokud byste stáli o zasílání newsletteru, můžete na webu vyplnit svůj e-mail, a pak už jen čekat na novinky.

Případné dotazy lze zasílat rovněž přes kontaktní formulář. Rychlou odpověď získáte také na on-line chatu. Samozřejmostí je možnost navštívit jednu z 58 poboček. Pokud bychom však připočítali i pobočky cestovní kanceláře Exim Tours, se kterou má Fischer společného majitele, překoná jejich počet 200. I zde se můžete na zájezdy informovat.

Screen Fischer3 - ck fischer

Cena zájezdu

Konkrétní cenové podmínky se liší v závislosti na dané destinaci, termínu odjezdu, délce i typu dovolené, rozsahu stravy apod. Tak jako u každé další cestovní kanceláře, k nejvýhodnějším nabídkám patří last minute zájezdy. Zde může cena klesnout až na polovinu. CK Fischer bohužel u svých zájezdů nenabízí možnost splátkového prodeje.

Umožňuje však několik způsobů úhrady zájezdu, z nichž některé mají své výhody. Klasikou je platba v hotovosti při rezervaci zájezdu na kamenné pobočce, případně platba přes platební bránu při rezervaci on-line. Lze také vystavit fakturu nebo využít dárkového poukazu. Svoji dovolenou můžete zaplatit také prostřednictvím zaměstnaneckých benefičních portálů.

Klady
  • Široký výběr dovolených
  • Intuitivní webové stránky
  • Zákaznická podpora
  • Nabídka dětských klubů
Zápory
  • Bez možnosti splácení

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Celkové hodnocení: 5.0 (2 hlasy)

Autor článku

Adéla Švédová
Adéla Švédová

Už od malička jsem toužila cestovat a mé pocity se nezměnily ani po první cestě do zahraničí. A když jsem odcestovala do Nizozemí za prací, dalo mi to možnost nasát atmosféru dané země jinak než běžný turista. Čím více ale cestuju, tím více si uvědomuju, jak důležité je znát nejdříve svoji rodnou zem. Do cestování dávám své srdce, stejně jako do psaní.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář