Světaznalec.cz - dovolená, studium a práce v zahraničí Světaznalec.cz - dovolená, studium a práce v zahraničí
Menu
Světaznalec

Nabídka Evropské dobrovolné služby v Srbsku

1. 1. 2016 aktualizováno

Rádi byste vyrazili na nějaký projekt Evropské dobrovolné služby? Co třeba na Balkán do Srbska? Organizace INEX-SDA nabízí volné místo do projektu Mix & Match – European dimension to national realities of voluntary service zajišťovaného jejich dlouhodobým srbským partnerem Young Researches of Serbia – Voluntary Service of Serbia (YRS-VSS).

Jedná se o skvělou příležitost stát se jedním z 9 mezinárodních dobrovolníků, které do projektu vyšlou jednotlivé partnerské organizace. Hlavní náplní vaší práce bude organizace různorodých mezikulturních aktivit, příprava setkání dobrovolníků, správa dobrovolnických přihlášek a podobně.

Tento projekt potrvá od 1. února do 1. prosince 2016. První 2 měsíce a poslední měsíc stráví EVS dobrovolnící v Bělehradu. Ostatní měsíce pak stráví v různých srbských městech (Obrenovac, Nis, Sremski Karlovci, Kragujevac, Subotica, Krusevac) v kancelářích Kontaktních míst organizace YRS-VSS, které vysílají srbské dobrovolníky z daných regionů na zahraniční workcampy.

Profil uchazeče

  • Vedoucí workcampu nebo dobrovolník se zkušenostmi z workcampů
  • Věk 18 – 30 let
  • Zájem o workcampy a práci v dobrovolnickém sektoru

Uzávěrka přihlášek je 13. ledna.

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Zatím nikdo neohodnotil, buďte první.

Autor článku

Světaznalec.cz
Světaznalec.cz

Portál zaměřený na studium, stáže, dobrovolnictví, zaměstnání a život v zahraničí. Přinášet Vám budeme jak aktuální informace, články plné zajímavostí, tak i zkušenosti konkrétních lidí.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář