Tříměsíční stáž v Podunajském kontaktním bodu v Bruselu

0
268

danube strategy point

Podunajský kontaktní bod (Danube Strategy Point) byl založen v roce 2015 se sídlem v Bruselu a jeho hlavním cílem je zlepšení implementace a celkového řízení Strategie EU pro Podunají (EUSDR) mezi zainteresovanými aktéry a relevantními organizacemi v tomto regionu, včetně 9 členských států EU a 5 nečlenských zemí.

Doba trvání stáže je 3 měsíce a během ní účastníci získají pracovní zkušenost v DSP, kde mohou v praxi zúročit své znalosti získané studiem. Stážisté budou pod dohledem ředitele DSP a přiděleného seniorního pracovníka. Jednotlivé každodenní povinnosti budou záviset na konkrétním vzdělání účastníka a budou zahrnovat rešerši informací a výpomoc při organizačních úkolech.

Požadavky na uchazeče

  • Občanství v některé ze 14 členských zemí Strategie EU pro Podunají
  • Status studenta vysoké školy (obor související se zaměřením organizace výhodou)
  • Pracovním jazykem je angličtina, ale znalost dalšího z jazyků podunajského regionu výhodou

Finanční podpora

Stážisté budu od DSP dostávat 450 eur měsíčně na pokrytí životních nákladů. Uchazečům, kteří žili mimo Belgii v posledních 6 měsících, bude navíc proplaceno jízdné do Bruselu a zpět.

Na rok 2016 jsou dosud otevřeny 2 počáteční termíny: duben 2016 a září 2016.

Zájemci o stáž nechť zašlou svůj životopis a motivační dopis na email info@dsp.bwl.de. Do zprávy uveďte preferovaný počáteční termín stáže.

Více informací na: http://danube-region.eu/communication/news/616536-internships-at-the-dsp-brussels

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here