Staň se vedoucím mezinárodního týmu dobrovolníků

0
128

… a vyjeď ve dnech 24. 4. – 7. 5. 2016 na Moravian Countryside Spring v těsné blízkosti CHKO Bílé Karpaty. Těšit se můžeš na vedení týmu dobrovolníků z celého světa, s kterými budeš sbírat bylinky či opravovat ploty. Více o projektu.

… nebo ve dnech 22. 5. – 3. 6. 2016 na Organic Farming at Camphill Community. Těšit se můžeš na vedení skupiny nadšených farmářů z celého světa, s kterými si užiješ práci v biodynamickém zemědělství. Více o projektu.

Podpoř lokální neziskový projekt v ČR a zároveň veď mezinárodní tým mladých lidí. Pojď do toho a staň se dobrovolným vedoucím workcampu INEX-SDA!

Zaujalo vás to? Přečtěte si více o workcampech v ČR nebo pište přímo Lucii na campleaders@inexsda.cz. Pořádá INEX – Sdružení dobrovolných aktivit.

jaro-tvaroh, camphill camphill

Jsme nevládní nezisková organizace, která se od roku 1991 zabývá mezinárodním dobrovolnictvím a mezikulturním vzděláváním. Naším posláním je prostřednictvím dobrovolnických projektů, vzdělávacích programů a kampaní podporovat rozvoj tolerantní otevřené společnosti a aktivního odpovědného přístupu k okolnímu světu nejen v Čechách, ale i na celém světě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here