Nastartujte nový semestr se Světaznalcem!

0
168

Určitě jste si mohli všimnout, že aktivita našeho portálu v posledních týdnech poklesla. S příchodem nového školního roku a také zimního akademického semestru ožívá i náš informační portál o studiu, práci a dobrovolnictví v zahraničí.

Co se dozvíte?

Pravidelně Vás budeme informovat o nabídkách stipendijních programů, nabídkách stáží a dobrovolnických příležitostí. Tyto příležitosti budou doplněny praktickými články, které Vám poradí, jakým způsobem zvládnout svoji zahraniční zkušenost od začátku do konce. Nebudou chybět ani reálné zkušenosti a rady těch, kteří již mají svou vlastní zahraniční zkušenost za sebou, tak i rady těch, kteří v zahraničí stále pobývají. V neposlední řadě pro Vás připravujeme sérii rozhovorů s lidmi, kteří pracují v samotných institucích zaměřené na zahraniční mobility. V sekci blogů se pak můžete inspirovat příběhy Čechů a Slováků, kteří píší o svém každodenním životě v různých zemích napříč světadíly.

Na webu naleznete rovněž kalendář událostí, kde shromažďujeme přehled o různých přednáškách ze života v zahraničí a uzávěrky jednotlivých programů. V sekci odkazů jsme vytvořili rozcestník dalších užitečných zdrojů informací. V současnosti pracujeme na katalogu agentur, jehož součástí je hodnocení předchozích klientů.

svetaznalec-uvodni-katalog svetaznalec-uvodni-barva-zkus svetaznalec-uvodni-barva-studium svetaznalec-uvodni-barva-prace

Proč to děláme?

To vše činíme za jediným účelem – usnadnit Vám rozhodnutí, zda se do ciziny vydat, jakým způsobem postupovat a na co se těšit či netěšit. Neboť věříme, že:

„Zahraniční zkušenost není jen skvělá kolonka do životopisu, ale je to něco, co ovlivní celý Váš život.“

Proč Vás potřebujeme?

Na tvorbě webu se můžete podílet i Vy. V případě, že jste již nějaký zahraniční pobyt absolvovali nebo v cizině stále žijete a rádi byste se podělili o své zážitky (ať už o ty pozitivní, či negativní), napište nám a my Váš příběh rádi zveřejníme! Prokážete tím laskavost mnoha dalším lidem, kteří stále váhají, jestli se jim vycestovat vyplatí.

1654097_446499722206738_824245209717225502_n

Váš tým projektu Světaznalec.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here