Světaznalec.cz - dovolená, studium a práce v zahraničí Světaznalec.cz - dovolená, studium a práce v zahraničí
Menu
>

Nastartujte nový semestr se Světaznalcem!

21. 9. 2016 aktualizováno

Určitě jste si mohli všimnout, že aktivita našeho portálu v posledních týdnech poklesla. S příchodem nového školního roku a také zimního akademického semestru ožívá i náš informační portál o studiu, práci a dobrovolnictví v zahraničí.

Co se dozvíte?

Pravidelně Vás budeme informovat o nabídkách stipendijních programů, nabídkách stáží a dobrovolnických příležitostí. Tyto příležitosti budou doplněny praktickými články, které Vám poradí, jakým způsobem zvládnout svoji zahraniční zkušenost od začátku do konce. Nebudou chybět ani reálné zkušenosti a rady těch, kteří již mají svou vlastní zahraniční zkušenost za sebou, tak i rady těch, kteří v zahraničí stále pobývají. V neposlední řadě pro Vás připravujeme sérii rozhovorů s lidmi, kteří pracují v samotných institucích zaměřené na zahraniční mobility. V sekci blogů se pak můžete inspirovat příběhy Čechů a Slováků, kteří píší o svém každodenním životě v různých zemích napříč světadíly.

V sekci odkazů jsme vytvořili rozcestník dalších užitečných zdrojů informací.

 

Proč to děláme?

To vše činíme za jediným účelem – usnadnit Vám rozhodnutí, zda se do ciziny vydat, jakým způsobem postupovat a na co se těšit či netěšit. Neboť věříme, že:

“Zahraniční zkušenost není jen skvělá kolonka do životopisu, ale je to něco, co ovlivní celý Váš život.”

Proč Vás potřebujeme?

Na tvorbě webu se můžete podílet i Vy. V případě, že jste již nějaký zahraniční pobyt absolvovali nebo v cizině stále žijete a rádi byste se podělili o své zážitky (ať už o ty pozitivní, či negativní), napište nám a my Váš příběh rádi zveřejníme! Prokážete tím laskavost mnoha dalším lidem, kteří stále váhají, jestli se jim vycestovat vyplatí.

1654097_446499722206738_824245209717225502_n

Váš tým projektu Světaznalec.cz

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Zatím nikdo neohodnotil, buďte první.

Autor článku

Jiří Siegel
Jiří Siegel

Blog o cestování, způsobu života v jiných zemích z pohledu českého studenta, který momentálně studuje na Taiwanu (Taipei)

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář