Světaznalec.cz - dovolená, studium a práce v zahraničí Světaznalec.cz - dovolená, studium a práce v zahraničí
Menu
Světaznalec

Nabídka roční EVS v Polsku – Power of volunteering!

1. 2. 2016 aktualizováno

Chcete získat nové zkušenosti, rozvinout své schopnosti a poznat spoustu skvělých lidí z různých koutů Evropy? Pak se přihlaste na 12 měsíční projekt Evropské dobrovolné služby v polském Olsztyne.  Jako dobrovolník se zapojíte do chodu organizace ESER “PIONIER” a budete se podílet na realizaci programů, aktivit, dílen a workshopů (zejména pro děti, mládež a seniory). Dlouho neváhejte, protože uzávěrka přihlášek je již 5. února.

Předpokládaný začátek roční EVS v rámci projektu s názvem„Power of volunteering“ bude 1. dubna 2016. Aktivity se budou týkat aspektů zahraničního dobrovolničtí a mobility mladých lidí v Evropě.  Dobrovolníci budou vést vzdělávací semináře a aktivity pro děti a mládež, organizovat integrační setkání a animační aktivity a provádět jazykové workshopy a kurzy.  Rovněž budou psát „Dziennik wspomnień” (Deník) o jednotlivých fázích projektu, nových činnostech a výzvách, dojmech a komentářích.

Hostitelskou organizací je ESER PIONIER, jejichž cílem je propagovat myšlenku vzdělávání a sebevzdělávání, organizovat setkání mladých lidí z celého světa, pomáhat s problémy týkající se dětí a mládeže apod. Organizace sídlí ve 180 tisícovém Olsztyne, což je hlavní město Varmijsko-mazurského vojvodství na severu Polska.

Financování

Strava i ubytování budou plně hrazeny z peněz EU. Dobrovolník bude rovněž dostávat kapesné pro osobní výdaje a bude mu proplaceno cestovné.

Více informací naleznete v infopacku, případně můžete kontaktovat koordinátorku projektu Martu Mazurowskou na e-mailu [email protected].

 

Zdroj: mladiinfo.cz

Úvodní obrázek: Olsztyn (zdroj: wikipedia.org, autor Mazaki)

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Zatím nikdo neohodnotil, buďte první.

Autor článku

Světaznalec.cz
Světaznalec.cz

Portál zaměřený na studium, stáže, dobrovolnictví, zaměstnání a život v zahraničí. Přinášet Vám budeme jak aktuální informace, články plné zajímavostí, tak i zkušenosti konkrétních lidí.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář