Nabídka EVS pro práci s dětmi v turecké Ankaře

0
329
EVS Turecko

Organizace Mladiinfo hledá dobrovolníka na roční EVS v Turecku, kde se během nezapomenutelného roku v Ankaře bude věnovat především práci s dětmi v místní neziskovce Guckobir. Pokud máte zájem, neváhejte a přihlaste se. Uzávěrka je 12. 2. 2016.

EVS se uskuteční od 5. dubna 2016 do 31. března 2017 v turecké Ankaře.  Organizace, jejíž hlavním posláním je vyplnění volného času pro děti každého věku, sídlí v nejchudší části města, oblasti Çinçin, která je známá svou chudobou a rostoucí dětskou prací.

Hlavní činností dobrovolníků bude účast na sportovních aktivitách pro děti – trénink Capoeiry a Muay Thai – a dále povedou vlastní kurzy podle svých zájmů a zaměření (výuka angličtiny, umění atd.) Dobrovolníci budou rovněž doprovázet děti na sportovních soutěžích v ostatních tureckých městech.

Projekt je vhodný pro všechny, kdo mají zájem naučit se turecky – organizace nabízí příležitost zúčastnit se kurzů turečtiny. A i když vaše znalost angličtiny není příliš vysoká, nevadí, protože úroveň angličtiny na tomto místě je na velmi základní úrovni.

Dobrovolník bude mít svůj vlastní pokoj ve velkém zařízeném bytě spolu s dalšími EVS dobrovolníky z ostatních států Evropy. Dobrovolníkům bude zajištěno ubytování, jídlo, kapesné, pojištění a 90% cestovních výdajů.

O zkušenostech z této EVS si můžete přečíst v článku jedné z bývalých dobrovolnic.

Přihláška

Pokud vás nabídka zaujala, pošlete do 12. února 2016 svůj životopis a motivační dopis na email  kancelar.mladiinfo@gmail.com.

Zdroj: mladiinfo.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here