Světaznalec.cz - dovolená, studium a práce v zahraničí Světaznalec.cz - dovolená, studium a práce v zahraničí
Menu
Světaznalec

Nabídka EVS pro práci s dětmi v turecké Ankaře

6. 2. 2016 aktualizováno

Organizace Mladiinfo hledá dobrovolníka na roční EVS v Turecku, kde se během nezapomenutelného roku v Ankaře bude věnovat především práci s dětmi v místní neziskovce Guckobir. Pokud máte zájem, neváhejte a přihlaste se. Uzávěrka je 12. 2. 2016.

EVS se uskuteční od 5. dubna 2016 do 31. března 2017 v turecké Ankaře.  Organizace, jejíž hlavním posláním je vyplnění volného času pro děti každého věku, sídlí v nejchudší části města, oblasti Çinçin, která je známá svou chudobou a rostoucí dětskou prací.

Hlavní činností dobrovolníků bude účast na sportovních aktivitách pro děti – trénink Capoeiry a Muay Thai – a dále povedou vlastní kurzy podle svých zájmů a zaměření (výuka angličtiny, umění atd.) Dobrovolníci budou rovněž doprovázet děti na sportovních soutěžích v ostatních tureckých městech.

Projekt je vhodný pro všechny, kdo mají zájem naučit se turecky – organizace nabízí příležitost zúčastnit se kurzů turečtiny. A i když vaše znalost angličtiny není příliš vysoká, nevadí, protože úroveň angličtiny na tomto místě je na velmi základní úrovni.

Dobrovolník bude mít svůj vlastní pokoj ve velkém zařízeném bytě spolu s dalšími EVS dobrovolníky z ostatních států Evropy. Dobrovolníkům bude zajištěno ubytování, jídlo, kapesné, pojištění a 90% cestovních výdajů.

Přihláška

Pokud vás nabídka zaujala, pošlete do 12. února 2016 svůj životopis a motivační dopis na email [email protected].

Zdroj: mladiinfo.cz

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Zatím nikdo neohodnotil, buďte první.

Autor článku

Světaznalec.cz
Světaznalec.cz

Portál zaměřený na studium, stáže, dobrovolnictví, zaměstnání a život v zahraničí. Přinášet Vám budeme jak aktuální informace, články plné zajímavostí, tak i zkušenosti konkrétních lidí.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář