Světaznalec.cz - dovolená, studium a práce v zahraničí Světaznalec.cz - dovolená, studium a práce v zahraničí
Menu
>

HOLIDAYS THAT MATTER – Tři týdny v Kamerunu

26. 2. 2016 aktualizováno

Projekt Holidays That Matter – Do It for Forest je třítýdenní pobyt pro skupinu lidí přicházejících převážně z Evropy a Kamerunu, zaměřený na otázky životního prostředí a udržitelného rozvoje, který se uskuteční v severozápadní oblasti Kamerunu od 20. června do 10. července 2016.

Kromě přímé pomoci při obnově pralesa skrze výsadbu stromů, se studenti zúčastní řady aktivit, které jim umožní rozšířit své znalosti o přírodním prostředí a otázkách udržitelného rozvoje: debaty, prezentace, skupinové projekty (během kterých budou vytvářeny nové nápady), stejně jako praktické workshopy představující alternativní udržitelné prostředky způsobů obživy jako je včelařství, výroba papíru, kompostování, navzájem propojí účastníky i místní komunitu.

Součástí programu je samozřejmě také poznávání flory a fauny během túr v horském mlžném lese, stejně jako výlety do vesnic a měst v regionu či účast na společenských a kulturních událostech, které účastníky přiblíží místní komunitě a jejich tradicím.

Projekt je organizován ve spolupráci šestice organizací se sídly v pěti zemích: Kedjom-Keku (hlavní koordinátor) a IAAS z České republiky, Comaid z Kamerunu, Futuro Digitale z Itálie, Asociación Prorise ze Španělska a International Insider z Velké Británie.

 

Úvodní foto: kedjom-keku.com

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Zatím nikdo neohodnotil, buďte první.

Autor článku

Světaznalec.cz
Světaznalec.cz

Portál zaměřený na studium, stáže, dobrovolnictví, zaměstnání a život v zahraničí. Přinášet Vám budeme jak aktuální informace, články plné zajímavostí, tak i zkušenosti konkrétních lidí.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář