Nabídka dlouhodobé EVS v malebném bulharském městečku

0
232

Evropské centrum mládeže Břeclav nabízí 2 místa na devítiměsíční Evropskou dobrovolnou službu v bulharském městečku Tryavna. Pokud máte zájem se vydat za svým jedinečným balkánským dobrovolnickým dobrodružstvím, dlouho neváhejte, protože uzávěrka přihlášek je již 25. ledna.

Projekt nese název We build the future together a bude probíhat od 1. března do 1. prosince 2016. Zúčastní se ho dobrovolníci z 5 zemí – Bulharska, Maďarska, Slovinska, České republiky a Rumunska. Projekt je určen pro všechny mladé lidi ve věku 18 – 30 let. Hostitelskou organizací je neziskovka “The Change is in You” Association, která se zabývá rozvojem občanské společnosti a začleňováním mladých lidí do demokratických procesů, stimulací neomezené výměny informací a myšlenek, prevencí a řešením socio-patologických jevů u mládeže (např. kriminalita mládeže, drogová závislost, prostituce, rasismus, xenofobie atd.), začleňováním postižených a jinak znevýhodněných lidí do společnosti, podporou dobrovolnictví apod.

Aktivity

Hlavní aktivity lze rozdělit do 2 skupin – stavba a práce na ekocentru a podílení se na aktivitách organizace. V první skupině aktivit bude stavba a renovace budov, stavba a údržba permakulturní zahrady, organizace různých setkání pro mladé, rozšiřování povědomí a centru a jeho aktivitách. V rámci druhé skupiny jsou naplánovány aktivit jako informační setkání, túry po okolí, workshopy s dětmi apod.

Financování

Jídlo, ubytování, aktivity, povinné pojištění u pojišťovny Cigna, jazykový kurz a místní doprava jsou zajištěny organizátory a zcela pokryty z fondů EU programu ERASMUS+. Účastníkům budou dále proplaceny cestovní náklady z místa bydliště do místa konání projektu a zpět ve výši max. €275.

 

Pokud se chcete na projekt přihlásit, pošlete svůj životopis a motivační dopis v angličtině na eycb.info@gmail.com.

Více informací na:

http://eycb.eu/cz/stranky/2614-we-build-the-future-together-bulharsko
http://cya.tryavna.eu/en/projects/evs-2/

 

Úvodní obrázek: wikipedia.org (Nenko Lazarov)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here