Světaznalec.cz - dovolená, studium a práce v zahraničí Světaznalec.cz - dovolená, studium a práce v zahraničí
Menu
Světaznalec

Nabídka dlouhodobé EVS v malebném bulharském městečku

19. 1. 2016 aktualizováno

Evropské centrum mládeže Břeclav nabízí 2 místa na devítiměsíční Evropskou dobrovolnou službu v bulharském městečku Tryavna. Pokud máte zájem se vydat za svým jedinečným balkánským dobrovolnickým dobrodružstvím, dlouho neváhejte, protože uzávěrka přihlášek je již 25. ledna.

Projekt nese název We build the future together a bude probíhat od 1. března do 1. prosince 2016. Zúčastní se ho dobrovolníci z 5 zemí – Bulharska, Maďarska, Slovinska, České republiky a Rumunska. Projekt je určen pro všechny mladé lidi ve věku 18 – 30 let. Hostitelskou organizací je neziskovka “The Change is in You” Association, která se zabývá rozvojem občanské společnosti a začleňováním mladých lidí do demokratických procesů, stimulací neomezené výměny informací a myšlenek, prevencí a řešením socio-patologických jevů u mládeže (např. kriminalita mládeže, drogová závislost, prostituce, rasismus, xenofobie atd.), začleňováním postižených a jinak znevýhodněných lidí do společnosti, podporou dobrovolnictví apod.

Aktivity

Hlavní aktivity lze rozdělit do 2 skupin – stavba a práce na ekocentru a podílení se na aktivitách organizace. V první skupině aktivit bude stavba a renovace budov, stavba a údržba permakulturní zahrady, organizace různých setkání pro mladé, rozšiřování povědomí a centru a jeho aktivitách. V rámci druhé skupiny jsou naplánovány aktivit jako informační setkání, túry po okolí, workshopy s dětmi apod.

Financování

Jídlo, ubytování, aktivity, povinné pojištění u pojišťovny Cigna, jazykový kurz a místní doprava jsou zajištěny organizátory a zcela pokryty z fondů EU programu ERASMUS+. Účastníkům budou dále proplaceny cestovní náklady z místa bydliště do místa konání projektu a zpět ve výši max. €275.

 

Pokud se chcete na projekt přihlásit, pošlete svůj životopis a motivační dopis v angličtině na [email protected].

Více informací na:

http://cya.tryavna.eu/en/

 

Úvodní obrázek: wikipedia.org (Nenko Lazarov)

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Zatím nikdo neohodnotil, buďte první.

Autor článku

Světaznalec.cz
Světaznalec.cz

Portál zaměřený na studium, stáže, dobrovolnictví, zaměstnání a život v zahraničí. Přinášet Vám budeme jak aktuální informace, články plné zajímavostí, tak i zkušenosti konkrétních lidí.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář