Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Za delfíny na sever Bali

18. 4. 2016 aktualizováno

Jedna  z atrakcí na Bali je pozorování delfínů. Znamená to budík na 5:30 a po vstávačce být už v 6:00 v přístavu. Tady už se pomalu sjíždí ostatní účastníci “zájezdu”. Cena téhle srandy se odvíjí od toho, jak moc jste drzí a kolik toho o místních poměrech víte. Já jedu díky pomoci místní kamarádky za 100.000 IDR (200 Kč), no a někteří i za slušných 250.000 IDR (500 Kč).

Za delfíny na sever Bali

Rozdělí vás do člunů, dají vám vestu a odrazí se od břehu. Lodě se pak rozjedou do všech směrů a hledají, kde by se mohli delfíni potulovat. Po půl hodině až hodině plavby se začnou všichni sjíždět na jedno místo, kde jsou delfíni. Zhruba 40 kocábek naložených turisty a natěšenými fotografy se tísní okolo jednoho místa a čekají, až delfíni vyskočí z vody.

Za delfíny na sever Bali

Takhle pronásledujeme delfíny asi půl hodiny, a když už mají všichni foťáky plné skákajících delfínů, můžeme vesele zpátky na břeh. Popravdě jsem nevěděl, co od výletu čekat a neměl jsem tušení, že to bude taková masovka. Úsudek o téhle atrakci nechám na vás a delfíny zase nechám vesele si plavat, sám jdu na surf.

Další videa naleznete na czechgeekontheway.com.

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Zatím nikdo neohodnotil, buďte první.

Autor článku

Michal Zima
Michal Zima

Po pěti měsících strávených jako Erasmus student ve Velké Británii jsem loni začal žít na Taiwanu. Před odjezdem do Anglie, kam jsem dojel po třech dnech stopech, jsem založil tento blog a začal psát o stopování a životě v Británii.
Nyní píši hlavně o životě na Taiwanu, kde jsem již dříve strávil šest měsíců jako student. Navštívil jsem mnoho zemí v Asii i v Evropě. Během cest jsem dostal možnost potkat spoustu úžasných lidí, zažít vzrušující dobrodružství a hlavně poznat, jak žijí ostatní lidé.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář