Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Vyhledávač letenek u CK EXIM Tours

Cestovní kancelář EXIM Tours možná není typickým místem, kam byste si šli pro letenky. I její webové stránky vám však nabídnou vyhledávač letenek, mezi nimiž najdete pravidelné i charterové linky. Mnoho z nich má dokonce podobu přímých letů. A to platí o letenkách po Evropě, ale i o těch, které vás dopraví do vzdálených exotických destinací.

Prodej letenek nabízí i cestovní kancelář Fischer, která s EXIM Tours sdílí majitele.

CK Exim Tours - cestovní kanceláře

Sídlo: Praha, Česká republika | Vznik: 1993

Vyhledávání a filtrování

Jakmile se dostanete na webové stránky cestovní kanceláře EXIM Tours, můžete si v horní liště přepnout z vyhledávání zájezdů na vyhledávač letenek. Zeptá se vás na cílovou destinaci, letiště, ze kterého si přejete cestovat, termín vaší cesty a počet osob. Některé parametry pochopitelně není nutné zadávat. Vše je přehledné, intuitivní a opravdu jednoduché.

Pokud se teprve rozhodujete, kam poletíte, a přišli jste spíše čerpat inspiraci, po kliknutí na tlačítko Vyhledat dovolenou se vám ukážou přehledně rozdělené destinace. Po kliknutí na libovolnou z nich se vám zobrazí dostupné zpáteční lety. U nich je uvedený termín letu, letiště, doba letu i cena. Odtud můžete rovnou pokračovat k rezervaci letenek.

Jako nevýhodu jsme uvedli možnost širšího filtrování, v tomto případě ho možná ale oželíte. V ceně charterových letů jsou zpáteční letenky. Měly by počítat i s odbaveným zavazadlem.

Vyhledávač letenek EXIM Tours - vyhledávání

Nabídka letů

Jak jsme již zmiňovali, nabízí vyhledávač letenek u EXIM Tours zejména charterové lety. Výhodou těchto letů je, že jsou obvykle přímé a během několika málo hodin se proto dostanete i do vzdálenějších destinací. Letenky je možné hledat z českých i evropských letišť, vesměs ale narazíte zejména na odlety z České republiky. Filtrovat lze přímé lety.

Destinace jsou rozdělené do skupin podle kontinentu. Najdete lety do Evropy, Asie, Ameriky i Afriky. Nechybí ani skupina s doporučenými oblíbenými destinacemi. Mezi nimi najdete třeba Egypt, Tunisko, Kapverdské ostrovy, Španělsko či Dominikánskou republiku.

Vyhledávač letenek EXIM Tours - nabídka

Ceny letenek

Je jasné, že ceny letenek, které nabízí vyhledávač letenek u cestovní kanceláře EXIM Tours, se bude lišit od cen klasických vyhledávačů. Vyloženě výhodných a akčních letenek zde naleznete jen pár. V závislosti na destinaci se ceny pohybují od 7 000 Kč zhruba do 51 000 Kč za osobu. Rozmezí závisí opravdu spíše na destinaci, u jednotlivých míst rozpětí široké není.

Ačkoliv se cena letenek zdá vysoká, je zapotřebí být si vědom jedné věci. Vzhledem k tomu, že se jedná o charterové lety, jde o cenu za zpáteční let. Standardně také bývá v ceně odbavené zavazadlo. Transfer z letiště na letiště si však už musíte zajistit.

Vyhledávač letenek EXIM Tours - ceny letenek

Služby a zákaznický servis

Kromě letenek si u EXIM Tours můžete pochopitelně zarezervovat celý zájezd – na výběr máte z pobytových a poznávacích zájezdů. Nechybí ani nabídka lyžování a zájezdů s využitím vlastní dopravy. Zvlášť si můžete prohlížet last minute a first minute nabídky. Rodinám s malými dětmi se zalíbí možnost využití hotel s animačními kluby pro nejmenší.

Na webových stránkách cestovní kanceláře EXIM Tours naleznete také odpovědi na nejčastější otázky týkající se podmínek cestování, nákupu zájezdů, dokladů a pojištění, situací v letadle či na dovolené. Cestovní kancelář EXIM Tours je na trhu již od roku 1993 a patří také mezi největší cestovky u nás. To z ní činí spolehlivou společnost se stabilním zázemím.

Případné dotazy můžete řešit prostřednictvím několika cest. Můžete navštívit kamenné pobočky, využít telefonického kontaktu nebo se se zaměstnanci spojit na chatu.

Vyhledávač letenek EXIM Tours - služby

Klady
  • Letenky do celého světa
  • Přehlednost nabídek
  • Snadné vyhledávání
  • Řada přímých letů
Zápory
  • Absence podrobnějšího vyhledávání

Sdílejte článek

Ohodnoťte článek

Celkové hodnocení: 4.7 (21 hlasů)

Autor článku

Adéla Švédová
Adéla Švédová

Už od malička jsem toužila cestovat a mé pocity se nezměnily ani po první cestě do zahraničí. A když jsem odcestovala do Nizozemí za prací, dalo mi to možnost nasát atmosféru dané země jinak než běžný turista. Čím více ale cestuju, tím více si uvědomuju, jak důležité je znát nejdříve svoji rodnou zem. Do cestování dávám své srdce, stejně jako do psaní.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář