Načítám Akce

Uplynulé Akce › Přednášky

Navigace pro hledání a zobrazení Akce

Navigace pro zobrazení Akce

Prosinec 2015

Dobrovolníkem v srdci Kambodži

7. 12. 2015 @ 19:00
INEX – Sdružení dobrovolných aktivit, Varšavská 30
Praha, Česká republika
+ Google Mapa
Dobrovolníkem v srdci Kambodži

Do jaké země jsem to vlastně vydala? Ať už si kladete stejnou otázku, bloudivě přejíždíte prstem po mapě nebo víte, že moje toulavé boty mě zavedly do jihovýchodní Asie a země Rudých Khmérů, ráda bych Vás pozvala na povídání a promítání fotografií z mých cest.

Zobrazit více »

Univerzita Karlova: Možnosti studia v USA a Kanadě

8. 12. 2015 @ 13:00 - 15:30
Zelená posluchárna, Celetná 20
Praha, Česká republika
+ Google Mapa

Seminář je určen všem, kteří zvažují vyjet na studijní pobyt do USA nebo Kanady. V krátkém úvodu vás seznámíme s typy programů, v rámci kterých je možné vycestovat, s příslušnými administrativními kroky a možnostmi financování. Hostem semináře bude zástupce Fulbrightovy komise, která spravuje vládní stipendia a další programy pro studium, výzkum a výuku v USA. Samozřejmě i v rámci tohoto semináři budete mít příležitost vyslechnout zážitky a zkušenosti studentů, kteří již studijní pobyt v daných zemích absolvovali.

Zobrazit více »

WORKCAMPY (co se ve škole nenaučíš)

9. 12. 2015 @ 18:00
Pedagogická fakulta UK Praha, Magdalény Rettigové 47/4
Praha,
+ Google Mapa

Agora a INEX-SDA Vás zve na setkání na téma: WORKCAMPY (co se ve škole nenaučíš) CO TĚ TAM ČEKÁ? • info o mezinárodních dobrovolnických projektech v ČR i zahraničí - kam můžeš vyjet, kdy a jak se hlásit? • představení vzdělávacího cyklu pro vedoucí - jak se stát campleadrem a jak ti to může pomoci v pedagogické praxi • sdílení zkušeností s dobrovolníky z řad studentů nejen PedF UK - jak se můžeš vzdělat mimo akademickou půdu? KDY? 9.12. 2015…

Zobrazit více »

Na vysokou školu do USA

10. 12. 2015 @ 16:30
Poradenské centrum Fulbrightovy komise, Karmelitská 17
Praha, Česká republika
+ Google Mapa

Získejte základní přehled o možnostech studia v USA, jeho plánování, o typech škol a programů, postupu při výběru školy, průběhu přijímacího řízení a financování. Bezplatný seminář se koná ve čtvrtek 10. prosince 2015 od 16.30 v Poradenském centru Fulbrightovy komise v Karmelitské 17, Praha 1. Kvůli omezenému počtu míst prosíme zájemce o účast o nahlášení jména na e-mail advisor@fulbright.cz. Těšíme se na vás!

Zobrazit více »

Buikwe People aneb jaké to je pomáhat v Ugandě?

10. 12. 2015 @ 18:30
Dobrovolnické centrum 67, Lidická 50
Brno, Česká republika
+ Google Mapa

Jak vypadá komunitní rozvojový program v oblasti Buikwe z pohledu dobrovolnice? Jaké úskalí s sebou rozvojová pomoc přináší? Daří se zlepšit kvalitu života místních obyvatel? Co všechno je potřeba k tomu, abyste se mohli do Afriky vypravit i vy? Přijďte a dozvíte se víc.

Zobrazit více »

Rok s globálními tématy: program GLEN

14. 12. 2015 @ 16:00
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze, Kamýcká 959
Praha, Česká republika
+ Google Mapa

Zajímá tě udržitelné zemědělství, ekologie, udržitelné podnikání nebo vzdělávání? Máš zájem o globální souvislosti a témata? Toužíš po pracovní zkušenosti z neziskové organizace působící v Barmě, Etiopii, Gruzii, Keni, Vietnamu či Srbsku? Přijď se dozvědět víc o tom, jak si tento sen splnit! Představíme ti program GLEN, unikátní program globálního vzdělávání, který nabízí mladým lidem teoretickou a praktickou zkušenost s globálními výzvami. V rámci ročního vzdělávacího cyklu máš možnost absolvovat 3 mezinárodní semináře a finančně podpořenou tří měsíční stáž v partnerské…

Zobrazit více »
+ Export akcí